0.04
 
  Meniu

Apie mus

„Mažoji Liza“ buvo įkurta 2011 gruodžio 31 d. Pavadinimą išsirinkau nedvejodama, nes kito ir būti negalėjo - daviau jai pažadą... Kad nebeleisiu daugiau išeiti gyvybei, kuri dar tikrai galėtų gyventi, kad padarysiu viską, tikrai viską, kas mano jėgoms; kad vakar diena niekados nebesugrįš, kad turiu veikti nedvejodama, nelaukdama, nes delsimas ir abejonės gali nunešti nekaltą gyvybę...

Dabar žinau, kaip leisti vaistus, kaip suduoti tabletę, kokie vienos ar kitos baisios gyvūnėlio ligos simptomai, žinau, kurioje veterinarinėje klinikoje dirba geriausi specialistai, į kurią galima kreiptis vien dėl skiepuko, į kurią dėl akių problemų, kur geriausiai sterilizuoja, o į kurias vežti lūžus kaului.. Patirtis ateina su laiku, kitaip ir būti negali :)

Taigi, įsigijus tos patirties, nutariau įsteigti šią organizaciją, kad galėčiau padėti dar labiau, padaryti dar daugiau! Turiu pakankamai sveikatos ir energijos, kad galėčiau veikti, turiu nemažai bendraminčių, kurie neleidžia palūžti net sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Mūsų organizacijos tikslai yra sekantys:

  • globėjų paieška, jų aprūpinimas maistu ir kraiku, prireikus ir veterinarų paslaugomis, bei gyvūnų dovanojimas iš namų;
  • beglobių gyvūnų kastracija, sterilizacija bei šios problemos viešinimas;
  • ryšių palaikymas su užsienio valstybėmis dėl paramos ir galimo bendradarbiavimo;
  • gyvūnų pervežimo paslaugos;
  • mūsų bendros problemos apie beglobius gyvūnus visoje Lietuvoje viešinimas spaudoje, internete, rajoniniuose laikraščiuose, dalyvavimas P-S-P programose.

Tai tiek, o juk kiekviena ateinanti diena atneša vis naujų idėjų ir minčių. Svarbu, kad norai ir tikslai sutaptu su galimybėmis, to ir sieksim.

 Pagarbiai, Erika J.-M.
 
 
   
Prisijungę (238)
,0.0006,0.0021,0.0036,0.0013 ( + 0.0076) 0.030.22 (+ 0.19)