0.02
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Likimo ironija.. Arba kaip nakvynės namų teritorijoje apsigyveno katinėliai. Reikalinga globa ir parama. (trūksta €50)

ankstesnis
2017-03-06 Iš nakvynės namų teritorijos mums pavyko ištraukti visu tris likusus gyvus mažylius - Molę, Džesį ir jo broliuką Feliksą. Už globą su "įnaminimo" galimybe esame labai dėkingi Liucijai, Daivai ir Rūtai. Taip gera žinoti, kad jie gyvi, sveiki, mylimi ir turi šiltus namučius! AČIŪ!
p.s.: ten dar liko du suaugusieji - sterilizuota katytė, tų laimingų mažylių mama, ir didelis jaukus, juodas pūkuotas katinas. Juos maitiname, jais rūpinames, slaptai svajojame rasti namučius ir jiems.

2016-09-13 naujienos iš čia! Sugauta ir sterilizuota bei nuparazitinta dar viena katytė (8 foto), kartu su ja pagavome ir vienintelį likusį gyvą jos mažylį (9 foto), nes kiti trys dingo dar rugpjūčio pradžioje.. Katytė perlaikoma ir bus paleista atgal, su mažyliu šiandien apsilankėme Filaretų vet.klinikoje, kur buvo apžiūrėtas ir nuparazitintas. Vakare keliaus į namų globą, ačiū labai Daivai už ištiestą pagalbos ranką. Mažylės iš 7foto po gydymo atgal taip ir nepaleidome, nekilo ranka, nes po kelių dienų baimės pilnų akių nebeliko, taigi dabar mažoji Molė ieško tikrų namų (jos skelbimas yra čia http://www.mazojiliza.lt/lt/animal/view/id/56248). Čia padaryta tikrai daug, katytės daugiau nebeves pasmerktų žūti mažylių, katinai gyvens ramiai nelakstydami per judrią gatvę. Juos pažadėjome aprūpinti maistuku, todėl busime dėkingi už paramą, kuri mums padės padengti skolas už operacijas bei procedūras klinikose, o taip pat pirkti maistuką nakvynės namų uodeguotiems gyventojams.  

2016-07-23 po ilgų bandymų pagaliau sugauta katytė, jau sterilizuota, nuparazitinta. Kartu su ja ir vienas peršalęs šnopuojantis mažylis (abu mažyliai nesulaukė globos ir liko lauke), kuriam reikalingas skubus gydymas. Katytė (6 foto) perlaikoma po sterilizacijos ir dantukų sutvarkymo, mažylis (7 foto) gydomas, abu bus paleisti atgal. Besilankydami pas šiuos katinėlius sužinojome apie dar vieną katytę su trim mažyliais, kurie glaudžiasi kitoje pastato pusėje. Čia labai reikalinga globa mažyliams ir parama kačių sterilizacijoms. P.s.: už sterilizaciją, vaistus bei nuparazitinimo preparatus klinikai likome skolingi 37eur. Labai prašome padėti mums tęsti ten pradėtą PSP programą, labai prašome globos mažyliams, kad bent jiems netektų vargti gatvėje.

2016-06-06 šiandien sugautas ir nugabentas į vet.kliniką pirmasis katinėlis (4 foto). Susivėlęs kailiukas, begalė blusų ir erkių. vaizdas liūdnas. Katukas kastruotas, apkirptas, paskiepytas skiepu nuo pasiutligės, ištrauktos erkutės, sulašinti lašai nuo parazitų. Po perlaikymo prieš paleidimą atgal bus nukirmintas.
Labai norėtume tęsti gaudymus, reikia sugauti dar vieną katytę (šiandien jos neradome), po kelių savaičių galima bus imti ir katę-mamą, nes mažyliai jau savarankiškai valgo.
Labai reikalingos lėšos sterilizacijoms ir kitoms vet.procedūroms. Namų globą perlaikymui turime.
Norėtume nuvežti katinėliams sauso maistuko ir konservų, gal kas galėtumet paremti maisteliu? Jie neišrankūs, tiks ir pigesnis maistukas.
Mažyliams globos neturime, kolkas neturime kur juos imti. Labai prašome atsiliepti galinčius priimti bent po vieną katinėlį į namų globą.


PRADŽIA:

Taip jau yra šiame pasaulyje, kad gyvenantys gerai, turintys užtektinai ir dar daugiau nenori dalintis su tais, kas vargsta skurde. Tiesiog nenori teptis savo "baltų" rankų, tiesiog užsimerkia,  tiesiog praeina pro šalį... ir pro Gyvūną ir pro Žmogų.

Šį kartą mes kalbėsime apie tuos, kurie vargsta patys, tačiau pasidalinana paskutiniu kąsniu, paskutine duonos riekele, o jeigu galėtų, pasidalintų ir laikina pastoge.
Apie Vilniaus Nakvynės namų teritorijoje gyvenančius katukus sužinojome laimingo atsitikimo dėka. Kodėl laimingo? Todėl kad tai ta vieta, iš kur jų niekas nevaro, kur juos pamaitina, kur pakalbina. Pasikalbėjome su žmonėmis, kurie glaudžiasi nakvynės namuose, pasikalbėjome ir su administracija. Visi nusiteikę geranoriškai, apsidžiaugė, kad jų teritorijos uodeguotieji gyventojai rūpi ne tik jiems, pritarė sterilizacijoms. Sutarėme dėl gaudymų ir sterilizacijų.

Viso ten yra dvi katės ir katinas, viena katytė jau atsivedusi mažylius. Veiksime palaipsniui. Pirmą sterilizuosime katytę, kuri neturi mažylių, tuomet paimsime kastracijai katiną (jam dar reikės apkirpti koltukus), o jau paskui katytę, kai nustos maitinti savo vaikus.

MES TURIME! Įrangą gaudymui ir transportavimui, susitarimą dėl priemimo operacijoms vet.klinikoje, transportą nuvežimui ir vietą perlaikymui po operacijų.
MES PRAŠOME! Paramos operacijoms bei nuparazitinimui (katukus paleisime atgal tik pilnai sutvarkytus), vienam gyvūnui apie 30-40 eur, paramos išlaikymui perlaikymo laikotarpiu (maistui bei kraikui).
MES LABAI PRAŠOME! Globos dviems vos mėnesio amžiaus mažyliams. Globa reikalinga iki katinėliai ras namus. Nuotraukytėms ir skelbimais bus pasirūpinta. Mažyliams labai reikia namų, neleiskime jiems liki gatvėje.

Jei tik galite pasiūlyti laikiną (ilgalaikę) globą arba pasiūlyti nuolatinius namus vienaI ar abiem mažyliams skambinkite 8-600-14377 arba parašykitė info@mazojiliza.lt
Būsime labai dėkingi viesiem palaikantiems. Paaukoti galite į „Mažosios Lizos“ sąsk., mokėjimo paskirtyje nurodant „Nakvynės namų katinėliams“.

P.S.: taip pat sutarėme, kad atšalus orams mums bus leista pastatyti teritorijoje kelis putplasčio namukus, kur katukai galės šiltai miegoti.
Autorius: Erika J.
Organizacija: „Mažoji Liza“ VšĮ
Svetainė: http://www.mazojiliza.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ paaukojau]
Nakvynės namų katinėliams - trūksta: €50
     Reikalinga parama: €198
     Paaukojo Margarita (Erika J.) - €50
     Paaukojo Tadas (Erika J.) - €8
     Paaukojo Dalia (Erika J.) - €30
     Paaukojo Dalia (Erika J.) - €30
     Paaukojo Veronika (Erika J.) - €30
Paramos gavėjas:
„Mažoji Liza“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302705033
Banko sąsk.: LT 27 7044 0600 0779 9964, Paypal
Naujienos ID: 82112
Peržiūrėjimų skaičius: 7533
Įdėta: 2016-05-31 (Erika J.) | Redaguota: 2018-09-21 (Erika J.)

Susijęs turinys
 Liūdna pabaiga: Viltis gyventi..  Arba „dar viena diena ir jis susprogtų iš vidaus“
 Prieglaudų rss: Likimo ironija.. Arba kaip nakvynės namų teritorijoje apsigyveno katinėliai. Reikalinga globa ir parama.
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.48850
 Dovanojamas kačiukas Vilniuje

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Erika J. (2017-04-20)
Labai ačiū mūsų buvusių globotinių katyčių Fortūnos ir Sabrinos šeimininkei Margaritai už +50eur. Skola mažėja.
Erika J. (2017-03-06)
Iš nakvynės namų teritorijos mums pavyko ištraukti visu tris likusus gyvus mažylius - Molę, Džesį ir jo broliuką Feliksą. Už globą su "įnaminimo" galimybe esame labai dėkingi Liucijai, Daivai ir Rūtai. Taip gera žinoti, kad jie gyvi, sveiki, mylimi ir turi šiltus namučius! AČIŪ! p.s.: ten dar liko du suaugusieji - sterilizuota katytė, tų laimingų mažylių mama, ir didelis jaukus, juodas pūkuotas katinas. Juos maitiname, jais rūpinames, slaptai svajojame rasti namučius ir jiems.
Erika J. (2016-12-30)
Ačiū labai Tadui už paramą nakvynės namų katukams.
Erika J. (2016-09-13)
Širdingai dėkojame Daliai už paramą!
Erika J. (2016-09-13)
2016-09-16 naujienos iš čia! Sugauta ir sterilizuota bei nuparazitinta dar viena katytė (8 foto), kartu su ja pagavome ir vienintelį likusį gyvą jos mažylį (9 foto), nes kiti trys dingo dar rugpjūčio pradžioje.. Katytė perlaikoma ir bus paleista atgal, su mažyliu šiandien apsilankėme Filaretų vet.klinikoje, kur buvo apžiūrėtas ir nuparazitintas. Vakare keliaus į namų globą, ačiū labai Daivai už ištiestą pagalbos ranką. Mažylės iš 7foto po gydymo atgal taip ir nepaleidome, nekilo ranka, nes po kelių dienų baimės pilnų akių nebeliko, taigi dabar mažoji Molė ieško tikrų namų (jos skelbimas yra čia http://www.mazojiliza.lt/lt/animal/view/id/56248). Čia padaryta tikrai daug, katytės daugiau nebeves pasmerktų žūti mažylių, katinai gyvens ramiai nelakstydami per judrią gatvę. Juos pažadėjome aprūpinti maistuku, todėl busime dėkingi už paramą, kuri mums padės padengti skolas už operacijas bei procedūras klinikose, o taip pat pirkti maistuką nakvynės namų uodeguotiems gyventojams.  
Erika J. (2016-07-29)
Labai ačiū Jolandai už paramą nakvynės namų katukams. Mums labai reikalinga visų Jūsų pagalba. Kastruotas ir po perlaikymo paleistas atgal katinas, sterilizuota, sutvarkyti dantukai ir po perlaikymo paleista atgal katė-mama. Planuojame gaudyti ir vežti sterilizacijai dar vieną katę, kuri šiuo metu augina keturis mažylius. Vienas mažylis gydomas. Pagal galimybės aprūpiname visus katukus maisteliu. Dėkojame palaikantiems!
Erika J. (2016-07-23)
2016-07-23 po ilgų bandymų pagaliau sugauta katytė, jau sterilizuota, nuparazitinta. Kartu su ja ir vienas peršalęs šnopuojantis mažylis (abu mažyliai nesulaukė globos ir liko lauke), kuriam reikalingas skubus gydymas. Katytė (6 foto) perlaikoma po sterilizacijos ir dantukų sutvarkymo, mažylis (7 foto) gydomas, abu bus paleisti atgal. Besilankydami pas šiuos katinėlius sužinojome apie dar vieną katytę su trim mažyliais, kurie glaudžiasi kitoje pastato pusėje. Čia labai reikalinga globa mažyliams ir parama kačių sterilizacijoms. P.s.: už sterilizaciją, vaistus bei nuparazitinimo preparatus klinikai likome skolingi 37eur. Labai prašome padėti mums tęsti ten pradėtą PSP programą, labai prašome globos mažyliams, kad bent jiems netektų vargti gatvėje.
Erika J. (2016-07-20)
Po ilgų bandymų šiandien pagaliau sugauta katytė. 17val.keliausim į kliniką. Kartu su ja ir vienas peršalęs šnopuojantis mažylis (abu mažyliai nesulaukė globos ir liko lauke), kuriam reikalingas skubus gydymas. Besilankydami pas šiuos katinėlius sužinojome apie dar vieną katytę su trim mažyliais, kurie glaudžiasi kitoje pastato pusėje. Čia labai reikalinga globa mažyliams ir parama kačių sterilizacijoms. P.s.: išsamiau apie viską parašysime po apsilankymo klinikoje. 
Erika J. (2016-06-09)
Labai ačiū Daliai už paramą, turime lėšų maisteliui, rytoj keliausime apsipirkti ir nuvešime katukams. Ačiū!!! 
Erika J. (2016-06-08)
Šiandien paleidome atgal sutvarkytą katinėlį, po kelių savaičių imsimes katytės, dabar ji dar rūpinasi mažyliais. O jiems taip reikalingi nauji namai, ateitis nesaugioje gatvėje nieko gero nežada... Nagi, kas nors???? Įkelta mamytės ir mažylių foto (5). Labai reikalinga parama maistukui, prašome pagalbos.
Erika J. (2016-05-31)
Labai dėkojame Veronikai už paramą nakvynės namų katukams, turime 30eur "startui". Labai laukiame globos pasiūlymų mažyliams. Jeigu niekada neglobojote, neauginote katinėlio, pats laikas pabandyti. Patarsime, palaikysime, nepaliksime vienų. Atsiliepkite!
 
   
Prisijungę (466)
,0.0005,0.0017,0.0013,0.0015 ( + 0.005) 1.481.78 (+ 0.3)