0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Nežinomybės baimėje net 9 katinėliai! Prašome pagalbos

ankstesnis

Trumpa istorija apie namus, kuriuose glaudžiasi dešimt gyvybių- močiutė su devyniais katinėliais, kuriuos kadaise išgelbėjo iš gatvės. Šiandien visų akyse nežinomybės baimė ir klausimas „kas bus toliau?“. Kartais nepavyksta nieko kito kaip tik gelbėti, nes žinai, kad kitos išeities tą akimirką nėra, ypač kai elgiesi vedamas širdies balso. Ir kartais negalvoji apie tai, kad ateis ir akimirka, kai išgelbėtus reikės gelbėti dar kartą...

Močiutė, kurios namuose prieglobstį ir paguodą surado devyni katinėliai, tampa nepajėgi pasirūpinti jais visais toliau. Žinoma, idealus scenarijus būtų, kad katinėliais padėtų rūpintis giminės ir ateityje buto paveldėtojai perimtų jį su „gyvu palikimu“, tačiau idealūs scenarijai būna filmuose, o čia tuo net nekvepia. Vienintelis žmogus, kuris ateityje teoriškai galėtų pasirūpinti katinėliais, nemėgsta gyvūnų, todėl to daryti nesiruošia. Tad kol nevėlu, norime suskubti rūpintis katinėlių likimu jau dabar. Ir kaip visada vienintelė viltis surasti išeitį, esate Jūs. Kreipiamės visa širdimi tikėdami, kad kažkam tai rūpės ir už juos skaudės ne mažiau negu mums.

Kai kurie katinėliai jau dabar pasiruošę keliauti į naujus namus, tik pastebėkite juos! Kiti turi sveikatos bėdų ir jiems gyvybiškai svarbi parama. Pirmiausia apie tuos, kurie skubiai ieško jais pasirūpinti galinčių šeimininkų:

Rikis (bengališko rašto rainiukas)- 5m. kastruotas, draugiškas kavalierius, tačiau kovingas, todėl reikėtų namų be kitų gyvūnų.

Kaitas (baltas su rainu, ilgesnio plauko)- jaunutis, 1,5m., kastruotas, švelnus, žaismingas katinėlis, mėgstantis šilumą ir lovos minkštumą, tikras naminukas.

Linda (Kaito sesutė, trispalvė, ilgesnio plauko)- 1,5m., sterilizuota, kiek atsargi su naujais žmonėmis, tačiau apsipratus- be galo švelni ir norinti dėmesio.

Kamila (juoda su baltu)- 2,5m., sterilizuota, ir garantuojame- tokio snukučio dar nesate matę! Ji kaip nupaišyta, su tobulais, simetriškais „ūsiukais“. Drovi, tačiau gera ir tvarkinga katytė.

Meilutė (juoda su baltu, nuotraukoje ant žmogaus rankų)- sterilizuota, meili, tačiau, kad jaustųsi saugi ir būtų geriausia draugė, pageidautina namai be mažų vaikučių ir kitų gyvūnų.

Na o kitiems katinėliams- Norai (4m.), Zojai (8m.), Rainiui (8m.) ir Princui (12m.) dabar labiausiai reikalinga veterinarinė pagalba, nes šie katinėliai turi sveikatos bėdų, kurias reikia spręsti ir palengvinti jų dabartinį gyvenimą. Taip pat visiems katinėliams reikalingi vaistai nuo parazitų, lašiukai nuo blusų, kokybiškas maistas, todėl labai prašome: jei negalite nei vienam iš jų suteikti namų, galbūt galite bent po truputį prisidėti prie ligoniukų problemų sprendimo. Būsime labai dėkingi. Paaukoti galite į „Mažosios Lizos“ sąsk., mokėjimo paskirtyje nurodant „močiutės devynetukui“:

VŠĮ „Mažoji Liza“

A/S: LT27 7044 0600 0779 9964 (SEB bankas)

 Jei galite kažkuriam iš šių nuostabių katinėlių padovanoti namus (o jų tikrai labai reikia), skambinkite tel.:

8 600 14377 (Mažoji Liza, Vilnius)!

Autorius: Goda Smilgė
Organizacija: „Mažoji Liza“ VšĮ
Svetainė: http://www.mazojiliza.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ paaukojau]
Močiutės devynetukui
     Reikalinga parama: €56
     Paaukojo Mariko (Erika J.) - €56
Močiutės devynetukui
     Reikalinga parama: €0
     Paaukojo Birūtė (Erika J.) - €5
Paramos gavėjas:
„Mažoji Liza“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302705033
Banko sąsk.: LT 27 7044 0600 0779 9964, Paypal
Naujienos ID: 79883
Peržiūrėjimų skaičius: 4559
Įdėta: 2016-04-01 (Goda Smilgė) | Redaguota: 2018-09-21 (Erika J.)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Erika J. (2016-12-12)
Ačiū labai Marikai, Rikio skola apmokėta!
Erika J. (2016-12-12)
Su Rikiu ketvirtadienį apsilankėme vet.klinikoje, kadangi katukui prasidėjo bėdos su dantukais ir oda. Darėme labai daug tyrimų, šiandien pasitvirtino gyd.Lauros įtarimai dėl eozinofilinio sindromo. Tai reiškia, kad visą likusį gyvenimą jam reikės leisti vaistus (depomedroną). Vet. klinikoje likome skolingi 56eur. Kitą savaitę trečiadienį vėl keliausime į "pasimatymą" su gyd.Laurą, tik šį kartą su Nora (pūkuota juoduke) - jai kaupiasi skysčiai pilvo ertmėje, katytė pasidarė vangi, negalime palikti negydant. Labai prašome jūsų prisidėti prie šių bėdžių gelbėjimo ir gydymo.
Erika J. (2016-04-03)
Dėkojame Birūtei, +5eur.
Erika J. (2016-04-03)
Čia labai reikia Jūsų visų pagalbos. Katukams reikalinga vet.apžiūra ir gydymas. Sveikiems būtinas nuparazitinimas, geriausiai Broadline plataus spektro lašais. Prašome prisidėti ir padėti pagal galimybes!!!
 
   
Prisijungę (238)
,0.0006,0.0009,0.0008,0.0009 ( + 0.0032) 0.370.48 (+ 0.12)