0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Kviečiame skirti 2 % GPM VŠĮ „Mažoji Liza“. Taip prisidėsite prie benamių gyvūnų gelbėjimo ir išlaikymo

ankstesnis


Kiekvienais metais su didele viltim laukiame pavasario… Ir visai ne todėl, kad savo šiluma vis dažniau lepina pavasarinė saulė, ne todėl, kad rytais mus žadina savo čiulbėjimu sugrįžę pauksčiai, ne todėl, kad vakarais ilgiau netemsta...  

Mūsų pavasario sapnai visuomet tie patys  - kad atėjus ilgai lauktam žydėjimo laikotarpiui mes nesulauksime skambučių apie iš namų paleistus palakstyti šunis, apie priveistus kačių ir šunų palikuonis, vos prasidėjus atostogų sezonui paliktus likimo valiai augintinius.

Tačiau dabar nenorime apie tai galvoti. Norime tikėti, kad šie metai bus geresni. Nors lengvų kelių neieškome ir stengiamės daug darbų nuveikti savarankiškai (o mūsų organizacijoje vos keli savanoriai), kartais mums trūksta elementarių dalykų, kurių deja negalime sau leisti. Ir viskas mūsų šalyje atsiremia į pinigus – negauname nemokamai veterinarinių paslaugų ir kokybiško maisto, kuro ir būtinų daiktų gyvūnų priežiūrai, ir nors Jūs, mūsų patys artimiausi globėjai ir aukotojai, mums visokeriopai padedate, lėšų visuomet trūksta.

Taip, norai mūsų dideli, tačiau jiems įgyvendinti kartais reikia visai mažų darbų.

Jūs visada galite paremti VšĮ „Mažoji Liza“ veiklą nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d. skirdami mums 2% GPM paramą.  Gali atrodyti, kad keli Eurai mažai pagelbėja ir Jūsų laikas kainuoja daugiau, tačiau patikėkite, mums net simbolinė parama padeda išgyventi dar vieną dieną, išgelbėti dar vieną gyvūną, o kartais ir oriai gyvūną paleisti…

Išties, jeigu Jūs gaunate minimalų darbo užmokestį, 2 % suma nesieks ir 11 Eurų, tačiau ši pinigų suma Jums tai tik -  vienas apsilankymas kirpykloje ar kavinėje, butelis vyno ar veido kremas, o mums tai:

·       Vieno katino kastracija (visam gyvenimui);

·       Vieno gyvūno skiepas (metams);

·       Lašai nuo parazitų (1,5 -2 mėn.);

·       Transportavimo boksas (metams ir ilgiau);

·       120 km kelio (bent 6 apsilankymai pas globėjus);

·       4 dienos klinikos stacionare (gali išgelbėti gyvūnui gyvybę);

·       Vieno katino ar šuns maitinimas (~1 mėn.)...

Skamba neįtikėtinai? Tačiau taip yra!


2 % išskaičiuojami nuo jau sumokėtų gyventojų pajamų mokesčio už praeitus metus, ir Jums tai visiškai nieko nekainuoja. Nepraleiskite progos priminti visiems draugams ir artimiesiems, kad artėja metas spręsti ir skirti paramą. Mes ir mūsų globotiniai būsime dėkingi, jeigu VšĮ „Mažoji Liza“  atsiras ir Jūsų deklaracijoje.


Detalesnę informaciją apie 2% paramą rasite čia

Arba tiesiog parašykite mums žinutę Facebook‘e . Kreiptis galite ir  el. paštu info@mazojiliza.lt

Daugiau apie Mažosios Lizos nuveiktus ir planuojamus darbus galite sužinoti apsilankę mūsų puslapyje http://www.mazojiliza.lt/lt„Mažoji Liza“ – beglobiais šunimis ir katėmis besirūpinanti nedidukė entuziastų komanda. Be specialių patalpų gyvūnėliams priglausti (visi globotiniai apgyvendinami globėjų namuose). Be didelio būrio pagalbininkų. Be pastovaus valstybės finansavimo. Su dideliu noru dalinti meilę ir rūpestį tiems, kurie, prieš daugelį amžių prijaukinti žmogaus, nebegali be jo išgyventi! Su tikėjimu, kad gyvūnėliai nenusipelnė patirti alkį, baimę ir skausmą! Su tikslu padaryti viską, kad kuo didesnis beglobių skaičius taptų kažkieno mylimais ir svarbiais šeimos nariais! Per keturis veiklos metus „Mažoji Liza“ surado namus 465 šunims ir katėms. Kas trečią dieną – vienam!


Ar tai daug? Spręsk pats. Žinok: beveik kiekvienas globotinis buvo gydytas nuo pačių įvairiausių ligų ir traumų, išsekimo, kokį sukelia ilgalaikis badas, parazitų, sterilizuotas, nes tikrai nenorime, kad beglobių gyvūnų gretos gausėtų. Jos ir taip daug gausesnės nei Tau atrodo. Mes tai tikrai žinome. Todėl sakome ir Tau.

Beglobių gyvūnų gelbėjimas nėra pramoga. Tai sunkus kasdienis darbas, lydimas ne vien džiaugsmo, kai padedame dar vienam pasmerktajam. Mūsų veiklos palydovai – ir skausmas, ir ašaros. Skausmas, kai pagalbos šaukiamasi per vėlai. Ašaros, kai taip ir nepavyksta išgydyti, išslaugyti mirtina liga sergančio ar labai sunkiai sužaloto šunelio ar katinėlio. Iškentę netekties skausmą, nusibraukę ašaras, skubame padėti dar vienam nelaimėliui. Tikimės, kad dar nebus per vėlu.

Beglobių gyvūnų gelbėjimas tai – ne tik mūsų laikas, jėgos ir emocijos. Tai ir lėšos, be kurių neįstengtume sumokėti veterinarams už vaistus ir procedūras, negalėtume gyvūnėlių maitinti ne atliekomis, o tinkamu maistu, aprūpinti globėjų reikalingu inventoriumi. Mums padeda būrys gerų žmonių – daiktais,  maistu, medikamentais, piniginėmis aukomis. Gal ir Tu nori padėti beglobiams gyvūnams?

Tu gali tai padaryti neišleisdamas nei lito. Skirk 2% savo sumokėto pajamų mokesčio, užtruksi tik keletą minučių, bet galbūt išgelbėsi net keletą gyvybių. Geriems darbams daryti visai nebūtina laukti Naujųjų Metų šventės. Padaryk tai jau dabar ir galėsi pagrįstai savimi didžiuotis – esi neabejingas! Tu stengiesi, kad pasaulis taptų geresnis!

Jei jau skyrei ar ketini skirti savo paramą kažkam kitam, būsime dėkingi, jei apie mus papasakosi savo giminėms, draugams, pažįstamiems.


Rekvizitai paramai:

VšĮ „Mažoji Liza“   
Kodas:
302705033


Autorius: Erika J.
Organizacija: „Mažoji Liza“ VšĮ
Svetainė: http://www.mazojiliza.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Mažoji Liza“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302705033
Banko sąsk.: LT 27 7044 0600 0779 9964, Paypal
Naujienos ID: 79639
Peržiūrėjimų skaičius: 3264
Įdėta: 2016-03-09 (Erika J.) | Redaguota: 2018-09-21 (Erika J.)

Susijęs turinys
 http://www.gyvunupaieska.lt/

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (505)
,0.0017,0.0008,0.0027,0.0007 ( + 0.0059) 0.340.43 (+ 0.09)