0.01
 
  Meniu
kitas

Liūdna pabaiga:  Mūsų Sjuzi susirgo. Prašome padėti padengti skolas. Katytės nebėra..

ankstesnis
Tikriausiai daugelis atsimenate mūsų rainiukę Sjuzį. Rasta sušalusi ir alkana viename iš Žirmūnų mikrorajono kiemų (http://www.mazojiliza.lt/lt/news/view/id/15175). Sjuzi "Mažosios Lizos" globoje nei daug nei mažai - lygiai 3 metai. Tai yra daug, gyvūnui, kuris laukia tikrų namų tai yra labai daug. Sjuzi pasisekė, kad gavo rūpestingą globėją, kuri ir myli ir lepina, bet vistik tikrus namus nori turėti visi, be išimties. 
Mūsų rainiukė belaukdama tų namų apsirgo. Gal tai amžius, gal tai gyvenimo gatvej pasekmės, nežinoma, tačiau Sjuzi po šiandien ekstra-vizito į vet.kliniką (ačiū labai Rūtai už transportą) paaiškėjo, kad Sjuzi labai prastos būklės inkstukai. Atliktas biocheminis kraujo tyrimas mus labai nuliūdino - kreatininas pakilęs net iki 800.. Tai žiauriai daug..
Sjuzi paskirtas penkių dienų gydymo kursas (lašalinės ir vaistai), tam kad pasijustų geriau, ji turi pradėti valgyti, labai to tikimes. 
Jeigu galite paremti, pavedime nurodykite "Rainiukei Sjuzi". 

Už pirmos dienos procedūras likome skolingi 82eur.
Po savaitės apsilankėme ir vėl - skola užaugo dar 65 eur. Vasario 12d. vėl kartojome Sjuzi kraujo tyrimus, gydymas tęsiamas, klinikai liko skola 28eur. Parinkome tinkamus konservukus Trovet inkstininkams (http://www.vet1.lt/trovet-renaloxalate-cat-175g-rid.html) Vienos dežutės kaina 1.5eur. Vienos dežutės užtenka dienai. Visi galintys ir norintys nupirkti ir perduoti Sjuzi konservuką esate labai laukiami.

2016-05-16:
Šios dienos kraujo tyrimas: urea 27, crea 473, kalis 4,84. Lašelines sakė statyti tris kas penkias dienas, toliau kas savaitę. Nuo kraujo spaudimo duoti po ketvirtį tabletės du kartus per dieną.
Sjuzi svoris 3,4 kg, valgo vidutiniškai.
Skola liko 38eur - už tyrimą ir Solidago 5 ampules. 

2016-03-02: 
Šiandien Sjuzi tyrimai: kreatininas nuo 687 (prieš penkias dienas) nukritęs iki 306 (reiškia, katė gali normaliai gyventi su dietiniu maistu, sakė gyd.Laura); šlapalas nuo 24 nukritęs iki 15,5 (norma 13,5). Paliko homeopatinius vaistus dėl inkstų Solidago - du kartus per savaitę, tabletes nuo kraujo spaudimo, pabaigti antibiotikų kursą (anąkart gavome adatų 10 dienų) ir duoti Ipakitiną su maistu. Kraujo tyrimą daryti kas mėnesį, jei nebus aiškaus pablogėjimo. Lašelinių nebereikia, nebent pablogės. 
Sjuzi šiandien energinga, valgo noriai, atsigavusi.
Tai tiek kol kas naujienų.  

2016-03-31:
Naujienos prastos: kreatininas virš 884, nebeįmanoma išmatuoti, urea 40. Šiandien globėja veža, kad pastatytų kateterį ir vėl reikia lašinti lašelines penkias dienas. Gyd.Laura siūlo daryti ultragarsinį inkstų tyrimą - žiūrėti, ar nėra policistozės, t.y. ar nesidaro cistos inkstuose. Ultragarsas būtų balandžio 8 d. Filaretų klinikoje. Gal yra galinčių patarti, kaip mums elgtis toliau? Gal kas turite asm. patirties su gydymu. Ačiū iš anksto.

Dėkojame už Jūsų gerumą! Sjuzi dabar kaip niekad reikia ir mūsų ir Jūsų.
Šaltinio nuoroda: http://www.mazojiliza.lt/lt/news/view/id/15175
Autorius: Erika J.
Organizacija: „Mažoji Liza“ VšĮ
Svetainė: http://www.mazojiliza.lt, Facebook
Naujienos ID: 79027
Peržiūrėjimų skaičius: 4987
Įdėta: 2016-02-03 (Erika J.) | Redaguota: 2018-04-21 (Erika J.)

Susijęs turinys
 http://www.vet1.lt/trovet-renaloxalate-cat-175g-rid.html
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.45534
 Prieglaudų rss: Mūsų Sjuzi susirgo. Prašome paramos gydymui.
 Sulaukė pagalbos: Rainiukė Sjuzi. Ieškom namų (skolos padengtos, ačiū labai)
 Suteikta pagalba: LNK katukui Keniui reikia globos! Prašome paramos apmokėti klinikos skolą. (skola padengta, ačiū:)
 http://pilietis.delfi.lt/naujienos/kaip-gelbeti-gyvybes-neiseinant-is-namu.d?id=58661819
 Suteikta pagalba: Skubūs prašymai. ML katuliai nori į namų globą! (globa rasta)
 Suteikta pagalba: Liko viena:( Marmuriukė neturinti net vardo. Priglauskite, prašau, reikia namų globos.
 Suteikta pagalba: SOS!!! Palikta Bela stresuoja narve:( Baltai kurčiai nėščiai katytei skubiai reikalinga globa/namai (globa rasta, ačiū:)
 Linkėjimai iš naujų namų: ARNIS kreipiasi į Žmogų. Padėkit rasti namučius, kad ir laikinus. Šiuo metu esu klinikos narve. Reikalinga globa ir fin. parama. (Arnis naujuose namuose, skola apmokėta, ačiū visiems:))
 https://picasaweb.google.com/101884490526271842995/Greisi
 http://www.facebook.com/pages/Ma%C5%BEoji-LIZA/318107018237419
 Sulaukė pagalbos: Senieji Trakai, senos sugriuvusio kolūkio fermos ir gyvybės, laukiančios pagalbos.. (Chalva rado namus, Greisi namų globoje, mažyliai rado namus), skola padengta
 Sulaukė pagalbos: Jos vardas Mimi. Jai pusė metų. Ji mato širdimi ir truputį – akytėmis. Visa, ko maldaujame, yra namų globa! (rado namus:)
 Padovanota katė Vilniuje
 Sulaukė pagalbos: Sadizmo apraiška II. Vėl Lazdynai. Katytė Scarlet surinkta iš gabalų. Gyvybiškai svarbi finansinė parama ir namų globa. Operacija apmokėta, Scarlet namų globoje:)
 Padovanota katė Vilniuje
 Padovanotas kačiukas Vilniuje
 Padovanotas kačiukas Vilniuje
 Padovanotas kačiukas Vilniuje
 Padovanotas kačiukas Vilniuje
 Padovanotas kačiukas Vilniuje
 Padovanota katė Vilniuje
 Pasilikau sau katė Vilniuje
 https://picasaweb.google.com/101884490526271842995/ArisosTurtas
 Globotinių laiškai: Arišos ir Fibi didžiulis prašymas. Reikalinga finansinė parama ir globa marmuriukei Fibi. Ačiū visiems už pagalbą:)
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.32868
 http://www.mazojiliza.lt
 Prieglaudų rss: Nuodytojo aukos. Trys gyvybės, trys likimai ir vienas pagalbos šauksmas. Venera, Pudra ir Laki tikisi Jūsų pakantumo. Prašome paramos didžiulei skolai padengti
 Organizacijos naujienos: Ar būtina prieglauda, norint globoti gyvūną?
 http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.32769
 Padovanota katė Vilniuje
 Organizacijos naujienos: ML buvusios globotinės Laki dovanėlės likimo draugams, ačiū:)
 https://picasaweb.google.com/101884490526271842995/Pudra02
 Sulaukė pagalbos: Nuodytojo aukos. Trys gyvybės, trys likimai ir vienas pagalbos šauksmas. Venera, Pudra ir Laki tikisi Jūsų pakantumo. (katytės saugios, skolos padengtos, ačiū labai)
 Sulaukė pagalbos: Gelbėkim Pilkutį. Globa rasta, skolos padengtos, turi namus:)
 Sulaukė pagalbos: Sadizmo apraiška - nupjautos ausys, nukirsta uodega. Nadiuša išoperuota, ačiū visiems už palaikymą ir paramą, dabar beliko pasveikti:)
 https://picasaweb.google.com/101884490526271842995/VelvetSeimyna
 Padovanota katė Vilniuje
 Sulaukė pagalbos: Velvet ir jos mažyliai, naujienos tekste. Prašome paramos išlaikymui ir vet. išlaidų padengimui. (skolos padengtos, visi rado namus:)
 Dingo katė Vilniuje
 Sulaukė pagalbos: Kenio dantukai (išoperuotas, skola padengta)

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Erika J. (2016-06-15)
Sjuzi nebėra. Po ilgos kovos su sunkia liga, po ilgo gydymo ir katytės bei globėjos pastangų įveikti ligą Sjuzi pasidavė. Ilsėkis ramybėje, mažute... Labai dėkojame Loretai, Rūtai, Linui, Dimai ir visiems kitiems už pagalbą ir palaikymą. Sjuzi mirė apsupta meilės ir rūpesčio. Ačiū. Liko skola klinikoje, busime dėkingi už pagalbą ją padengiant.
Erika J. (2016-05-16)
2016-05-16: Šios dienos kraujo tyrimas: urea 27, crea 473, kalis 4,84. Lašelines sakė statyti tris kas penkias dienas, toliau kas savaitę. Nuo kraujo spaudimo duoti po ketvirtį tabletės du kartus per dieną. Sjuzi svoris 3,4 kg, valgo vidutiniškai. Skola liko 38eur - už tyrimą ir Solidago 5 ampules. 
Erika J. (2016-05-09)
Nelikite, prašome, abejingi, mūsų katukės Sjuzi ligoms. Praktiškai kas savaitę lankomes klinikoje, jos sveikatos palaikyumui būtinos periodiškos lašalinės, spec.maistukas. Už viską turime mokėti. Labai dėkojame visiems, kas esate su mumis. Ligoniukė Sjuzi nori gyventi, o padėti jai yra mūsų pareiga. Ačiū, kas padedate. Ačiū globėjai Loretai, ačiū Dimai, ačiū Mariko. Pasidalinkite, kas galite.
Erika J. (2016-04-27)
Pirmadienį Sjuzi apsilankė klinikoje, pastatyta lašalinė. Jau šiandien turime pirkti spec.konservukus. Labai reikalinga fin. parama.
Erika J. (2016-04-21)
Labai dėkojame Dimai, kuris visą laiką yra kartu su mumis. Ačiū už nupirktus spec. konservukus, o šį kartą už dalinės skolos klinikai padengimą. 
Erika J. (2016-04-13)
Sjuzi lankėsi klinikoje praeitą savaitę ir vakar. Ultragarso metu viename inkste aptikta didelė cista ir akmenukai. Kreatininas sumažėjo iki 283, bet šlapalas nuo 25,1 nukrito tik iki 24,6. Klinikoje dar pastatė vieną lašelinę. Dabar kas savaitę būtina statyti lašelinę, ir vis apsilankyti kraujo tyrimui. Būtinas spec. maistas ir paprastas natūralus maistas, kad ji nebadautų. Mums labai reikalinga finansinė parama, Sjuzi gydymas ilgas ir brangus, ir nesibaigiantis. Nelikite abejingi!
Erika J. (2016-04-03)
Širdingai dėkojame Rūtai ir Vidai už senų skolų mažinimą!
Erika J. (2016-04-03)
Brangieji, mes ir vėl priversti prašyti paramos Sjuzi gydymjui ir konservukams. Dimos nupirkti konservai baigiasi rytoj, vėl skubėsim pirkti (http://www.vet1.lt/trovet-renaloxalate-cat-175g-rid.html), vienos skardinės užtenka dienai, 10 dienų reikia 15eur. Už praeitos savaitės kelis vizitus į kliniką likome skoloje virš 40eur, balandžio 8d. keliausim ultragarso tyrimui.
Loreta, globėja (2016-04-01)
Šiandien pradedu vėl lašinti lašelines (5 dienas) - buvome veterinarijoje, pastatė kateterį, Kol kas galiu tik pakartoti tą patį, ką jau esu sakiusi anksčiau: dabar Sjuzi migdyti man nepakils ranka, nes ji per daug gyvybinga: atrodo visai neblogai, energinga. Apetitas gal kiek sumažėjęs (iškart po lašelinių buvo geresnis), bet apskritai valgo, netgi tą nusibodusį ir neskanų dietinį konservą. Ji priešinasi, kai dedu ją į boksą ir kai gydytojai jai duria tas adatas į veną. Sjuzi neatrodo ligonis, tik liesoka. Nors per laiką nuo ankstesnio vizito priaugo 100 g svorio. Toks blogas tyrimo rezultatas stebina, net pagalvojau - gal klaidingas rezultatas... Bet dar ne viskas padaryta, tai aš tikrai dar noriu bandyti. Man atrodo, kad migdyti reikėtų tada, kai viskas bus padaryta, bet vis tiek matysis, kad ji blogai jaučiasi. Dabar nesimato. Tikrai dabar dar negaliu atsisakyti ją traukti iš tos ligos nagų. Gydytoja siūlo daryti inkstų ultragarsinį tyrimą, o tam reikia pinigų...
Erika J. (2016-04-01)
Naujienos prastos: kreatininas virš 884, nebeįmanoma išmatuoti, urea 40. Šiandien globėja veža, kad pastatytų kateterį ir vėl reikia lašinti lašelines penkias dienas. Gyd.Laura siūlo daryti ultragarsinį inkstų tyrimą - žiūrėti, ar nėra policistozės, t.y. ar nesidaro cistos inkstuose. Ultragarsas būtų balandžio 8 d. Filaretų klinikoje. Gal yra galinčių patarti, kaip mums elgtis toliau? Gal kas turite asm. patirties su gydymu. Ačiū iš anksto.
Erika J. (2016-03-30)
Draugai, čia labai prašome atkreipti dėmesį! Laikas bėga, Sjuzi gyvena neblogai, kerta konservukus, džiaugiasi sulaukus pavasarinės saulės šilumos. Rytoj suplanuotas vizitas į vet.kliniką, darysim kraujo tyrimus. Liko nemaža sena skola. Padėkite, prašom, mums ją padengti.
Loreta, globėja (2016-03-21)
Dėkojame Dimai už konservus katėms, sergančioms inkstų nepakankamumu - net kelias savaites turėsime maisto Sjuzi. Katytė laikosi gerai, pakankamai atsigavusi ir žvali. Storule, be abejo, dar netapo ir gal niekada netaps, bet konservus valgo. Tiesa, Ipakitino, kuris jai yra privalomas maisto priedas, ji nemėgsta, tai juo "užteršto" maisto suvalgo mažiau. Bet atrodo visai neblogai, kailiukas irgi pagražėjęs. Ir toliau kasdien duodu jai tabletes nuo kraujo spaudimo ir dukart per savaitę leidžiu vaistus inkstams stiprinti.
Erika J. (2016-03-07)
Dėkojame Dovilei už paramą Sjuzi. Labai džiaugiames, kad mūsų rainiukė sulaukia tiek daug neabejingų žmonių dėmesio.
Erika J. (2016-03-04)
Ačiū labai Rimantui už paramą Sjuzi skolos sumažinimui.
Erika J. (2016-03-03)
Už vakar dienos vizitą ir procedūras klinikai likomes skolingi dar 42eur. Dabar, kai viskas susitvarkė, kai Sjuzi atsigavo, žinome, kad jai reikės tik spec.maisto ir kas mėnesį kraujo tyrimų, galim atsikviepti lengviau. Visiems palaikantiems ir neabejingiems būtume dėkingi už pagalbą padengiant susidariusią skolą. Pavedime reikėtų nurodyti "Rainiukei Sjuzi". Ačiū, kad esate su mumis!
Erika J. (2016-03-02)
Šiandien Sjuzi tyrimai: kreatininas nuo 687 (prieš penkias dienas) nukritęs iki 306 (reiškia, katė gali normaliai gyventi su dietiniu maistu, sakė gyd.Laura); šlapalas nuo 24 nukritęs iki 15,5 (norma 13,5). Paliko homeopatinius vaistus dėl inkstų Solidago - du kartus per savaitę, tabletes nuo kraujo spaudimo, pabaigti antibiotikų kursą (anąkart gavome adatų 10 dienų) ir duoti Ipakitiną su maistu. Kraujo tyrimą daryti kas mėnesį, jei nebus aiškaus pablogėjimo. Lašelinių nebereikia, nebent pablogės.  Sjuzi šiandien energinga, valgo noriai, atsigavusi. Tai tiek kol kas naujienų.  
Erika J. (2016-03-02)
Ačiū labai Dimai, kuris prieš pusvalandį paliko paramą Sjuzi Filaretų vet.gydykloje.
Erika J. (2016-03-01)
Širdingai dėkojame Boženai už paramą Sjuzi gydymui.
DK (2016-02-29)
-10E.
Erika J. (2016-02-29)
Sjuzi penktadienį skubos tvarka apsilankė klinikoje, buvo pakilus temperatūra, kraujas rodė uždegima, vėl paskirtas antibiotikų kursas, vėl lašalinės. Pasirinktus konservus Sjuzi valgo gerai, jokio kito maisto globėja jai neduoda. Kolkas būklė nebloga. Mums labai reikalingas Jūsų palaikymas kovoje su liga. Norėdami paremti Sjuzi gydymą arba pervesti konservukams, pavedime nurodykite "Rainiukei Sjuzi". Dėkojame iš anksto.
Erika J. (2016-02-19)
Vasario 12d. vėl kartojome Sjuzi kraujo tyrimus, gydymas tęsiamas, klinikai liko skola 28eur. Parinkome tinkamus konservukus Trovet inkstininkams (http://www.vet1.lt/trovet-renaloxalate-cat-175g-rid.html) Vienos dežutės kaina 1.5eur. Vienos dežutės užtenka dienai. Visi galintys ir norintys nupirkti ir perduoti Sjuzi konservuką esate labai laukiami.
Erika J. (2016-02-17)
Labai dėkojame Editai už paramą Sjuzi gydymui! Taip pat dėkojame Kristinai, kuri perduoda Sjuzi konservukus inkstininkams! Rūtai eilinį kartą ačiū už operatyvumą ir pagalbą :)
Erika J. (2016-02-15)
Nuoširdžiai dėkojame Indrei už paramą Sjuzi gydymui!!
Erika J. (2016-02-13)
Labai dėkojame Ingai ir Henrikai už paramą Sjuzi gydymui! Po vakar dienos tyrimų rezultatų mums įsižiebė viltis, Sjuzi jaučiasi daug geriau. Gydymą tęsiame, prašome Jūsų palaikymo.
Erika J. (2016-02-11)
Naujienos! Vasario 2 d. temperatūra 39,7, kreatinino 856, kraujas uždegiminis. Skirtas gydymas 5 dienoms: 5 lašelinės su vitaminais ir aminorūgštimis, kasdien antibiotikai ir homeopatiniai vaistai inkstams. Veterinarijoj dar suleido vaistus nuo vėmimo ir temperatūros. Vasario 7 d. kreatinino sumažėję apie 100 (rodė 700 su kažkiek, neprisimenu tiksliai), uždegimo kraujas nerodė. Skirtas gydymas dar 5 dienoms: 5 tokios pat lašelinės, 5 dozės antibiotikų ir 2 dozės homeopatinių (dviem kartams per savaitę). Dietinis maistas iš Royal Canin. Vasario 8 d. vakare veterinarijoje išimtas kateteris, nes sutino koja. Vasario 9 d. pastatė kitą kateterį.
 
   
Prisijungę (306)
,0.0006,0.0012,0.001,0.0012 ( + 0.004) 0.840.93 (+ 0.09)