0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Kai šaltis ir baimė stumia į pražūtį

ankstesnis
2016-01-05 
Mes su Katerina jau po klinikos. Per savaitę katytė kažkiek sustiprėjo, atsigavo. 
Taigi, vet.gydytojo išvados. Testai visi neigiami, tai jau gerai.
Inkstai normoje, kepenų rodyklis šiek tiek  pakitės, sakė gali būti nuo ilgo badavimo.
Katytė dehidratavus, tik per stebuklą pasisekė, kad nenukentėjo inkstai, paskyre pasta kepenų veiklą gerinančią pastą. Sulašintas Broadline preparatas nuo parazitų, ausytės patikrintos, erkių nerasta. 
Skubos tvarka atlikta dantukų operacija, ištraukė kelis supuvusius dantis, dėl kurių burnoje buvo prasidėjęs uždegimas ir jai skaudėjo.
Katerinos vizitas klinikoje mums kainavo 110 eur plius vaistai ir maistelis su savimi. P.Nataljos ir p.Girmos dėka padengta didžioji dalis. Galinčius ir norinčius prisidėti prie katukės atstatymo pavedime prašome nurodyti, kad aukojate "Katerinai". Ačiū labai!

 
Pradžia:
Apie Kateriną sužinojome iš ją pamaitinančio garbaus amžiaus vyro. Jis teigia, kad katytei apie 7 metus, bent jau tiek laiko jis ją mato ir pamaitina. Kaip beglobei katei, tai yra daug.
Žmogus turi namie gyvūnų, Katerinos imti namo niekad neplanavo, bet kasdieninį maisto dubenėlį  pagal galimybes jai parūpina.
Viskas būtų lyg ir neblogai, Katerina galėtų taip ir gyventi, sąlyginai soti, sąlyginai saugi, tačiau tiek metų gyvenimo gatvėj, išgyvenus šalčius ir karščius, pasislėpti nuo vėjo ir lietaus turint tik vietelę po namų balkonais, atsiliepė katytės sveikatai.
Taip, būtent toks ir yra visų beglobių gyvūnų likimas – slėptis, ieškoti maisto atliekų, bijoti, bijoti, bijoti...
Atšalus orams Katerina nutarė slėptis namų rūsiuose, tai viename, tai kitame, tai trečiame... Žmonės atrakina, užeina į rūsį, Katerina ieškodama šilumos užbėga, o štai durys ir užsidaro... Per šį rudenį traukėm ją iš skirtingų rūsių jau daugelį kartų, ieškojome, sekėm pagal katytės gailų miaukimą, surasdavom, paprašydavom gyventojų rūsio rakto ir išleisdavom. Paskutinis kartas buvo lemtingas - kol ją radome, ji praleido ten nemažai laiko, virš savaitės nieko nevalgė ir negėrė, nusilpo, radome ją tik stebuklo dėka, kai vaikai pamatė pro rūsio langą tupinčią katytę ir susirinko pažiūrėti, kas ten. 
Gavome rūsio raktą, tamsoje radome Kateriną, bet ji jau nebebėgo, tiesiog tupėjo susigūžus kampe. 
Nebegalime paleisti jos vėl lakstyti kiemais, kur ji nemoka prisitaikyti, nebegalime išleisti ją vargti dar vieną žiemą, ši gali tapti jai paskutine.

Katerinai prašome namų globos, kampelio kur ji galėtų ramiai būti, kur ji galėtų atsigauti nuo visko, ką patirė.

Su Katerina keliausim į kliniką, ji šlubuoja, jai reikės apžiūros, gal stiprinamųjų preparatų. Norintys prisidėti prie pagalbos Katerinai labai laukiami. Katytė randasi Vilniuje.

Dėl globos skambinkite 8-600-14377 arba rašykite į info@mazojiliza.lt
Jeigu norite prisidėti finansiškai, pavedime prašome nurodyti "Katerinai".
Autorius: Erika J.
Organizacija: „Mažoji Liza“ VšĮ
Svetainė: http://www.mazojiliza.lt, Facebook
Naujienos ID: 77523
Peržiūrėjimų skaičius: 4068
Įdėta: 2015-12-28 (Erika J.) | Redaguota: 2018-09-21 (Erika J.)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Erika J. (2017-02-02)
Dėkojame mūsų buvusio globotinio Čiako šeimininkei Janinai už paramą. Katerinos skola padengta. Beliko sulaukti namučių. Ačiū labai!
Erika J. (2016-03-16)
Dėkojame mūsų buvusios globotinės katytės Vistos šeimininkei Žavintai už paramą. Katerinos skola mažėja. Ačiū labai!
Erika J. (2016-01-05)
Mes su Katerina jau po klinikos. Per savaitę katytė kažkiek sustiprėjo, atsigavo.  Taigi, vet.gydytojo išvados. Testai visi neigiami, tai jau gerai. Inkstai normoje, kepenų rodyklis šiek tiek  pakitės, sakė gali būti nuo ilgo badavimo. Katytė dehidratavus, tik per stebuklą pasisekė, kad nenukentėjo inkstai, paskyre pasta kepenų veiklą gerinančią pastą. Sulašintas Broadline preparatas nuo parazitų, ausytės patikrintos, erkių nerasta.  Skubos tvarka atlikta dantukų operacija, ištraukė kelis supuvusius dantis, dėl kurių burnoje buvo prasidėjęs uždegimas ir jai skaudėjo. Katerinos vizitas klinikoje mums kainavo 110 eur plius vaistai ir maistelis su savimi. P.Nataljos ir p.Girmos dėka padengta didžioji dalis. Galinčius ir norinčius prisidėti prie katukės atstatymo pavedime prašome nurodyti, kad aukojate "Katerinai". Ačiū labai!
Mažojiliza (2015-12-29)
Katerina visą naktį pramiegojo savo šiltame guolyje. Matosi, kaip ji pavargo nuo šalčio ir alkio. Valgo gerai, dabar jau turi maistuko į valias. Nataljos ir Girmos dėka turime lėšų apžiūrai vet.klinikoje. Po apžiūros ir procedūrų parašysime visas naujienas, dabar Katerinai labai svarbu atsigauti. AČIŪ.
Erika J. (2015-12-29)
Katerina visą naktį pramiegojo savo šiltame guolyje. Matosi, kaip ji pavargo nuo šalčio ir alkio. Valgo gerai, dabar jau turi maistuko į valias. Nataljos ir Girmos dėka turime lėšų apžiūrai vet.klinikoje. Po apžiūros ir procedūrų parašysime visas naujienas, dabar Katerinai labai svarbu atsigauti. AČIŪ.
 
   
Prisijungę (592)
,0.0009,0.0016,0.0011,0.0018 ( + 0.0054) 0.931.14 (+ 0.2)