0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Anton. Nr.54. Antuanas (prašome finansinės paramos skolų padengimui). Antuanas turi namus :)

ankstesnis

Kažkada šis žaislinį meškiną primenantis katinėlis turėjo namus ir, kaip ir dera augintiniui, vardą. Vyriškai ir solidžiai skambantį vardą Anton. Vėliau liko tik vardas, šalia kurio atsirado numeris. Numerius turi visi į sanitarinę tarnybą patekę gyvūnai. Su Anton Nr.54 ir susipažinome, kai jį ir dar tris „numerius“ paėmėme iš šios nesvetingos gyvūnėliams vietos. Juodą ilgaplaukį meškiną Nr.54 pavadinome Antuanu, lyg norėdami visai nenubraukti jo praeities (nejaugi joje nebūta nieko gera?!). Tai buvo senokai.

Antuanas daug laiko praleido veterinarinės klinikos stacionare - sirgo, pasveiko, laukė šeimininkų ar namų globos. Pastarąją pasiūlė geraširdė Kristina, kuriai ir mes, ir Antuanas esame labai dėkingi. Iš pradžių katinėlis labai bijo staigių judesių, dažnai gulėjo susigūžęs į kamuolėlį ir baimingai žiūrėjo liūdnomis akytėmis. Panašu, kad tie, kurie suteikė jam skambų vardą, katinėlį skriausdavo.

Ėjo laikas. Antuanas, kartais vadinamas tiesiog Antoška, globėjos kantrybės ir pastangų dėka atkuto, liovėsi visko bijojęs, išsigydė akių bėdas. Tik su kailiuku vis nepavykdavo visiškai susitvarkyti – jis vėlėsi, odelė pleiskanojo. Galiausiai, nematydami kitos išeities, Antuaną nukirpome, kas, kartu su nejautra, kainavo 88 litus. Be to, teks daryti kraujo tyrimus, kurie padėtų nustatyti kailiuko ir odos problemų priežastis, kurie bus, oi, kokie nepigūs (tikimės, kad 150 lt. pakaks, nors...). O mūsų taupyklėlėje taip tuščia, kad net dulkėms nėra ant ko nugulti... Tad vėl kreipiamės į Jus, mylinčius ir užjaučiančius, prašydami finansinės paramos padengti Antoškos kirpimo išlaidas ir būsimiems tyrimams apmokėti. Viso – 233 lt. Pavedime nurodykite „Antuanui“ arba „Antoškai“. Ačiū!

Ir dar… Antuanas, kastruotas, skiepytas maždaug trejų metų amžiaus meilus, jaukus gražuolis, globojamas nuo šių metų pradžios. Kiti trys kartu su juo iš sanitarinės tarnybos išvaduoti katinėliai jau kuris laikas džiaugiasi savo namais ir šeimininkais. O juodasis meškinas tebelaukia. Globėja jo lauk nevaro, rūpinasi iš visos širdies. Bet laikini namai tėra tarpinė stotelė, pauzė, kuri šįkart užsitęsė. Tad nedrąsiai klausiame: gal Jums krito į akį ir į širdį mūsų Antuanas? Jei baiminatės, jog katinėlis serga kokia nors sunkia liga, galime tartis - įsikatinsite jį, kai atliksime tyrimus ir situacija paaiškės, priimsite į savo namus, kai išgydysime ir pan.

Esame pasirengę aptarti visus įmanomus variantus. Skambinkite tel. +370 600 14377, rašykite info@mazojiliza.lt           

Autorius: Erika J.
Organizacija: „Mažoji Liza“ VšĮ
Svetainė: http://www.mazojiliza.lt, Facebook
Naujienos ID: 58052
Peržiūrėjimų skaičius: 5656
Įdėta: 2014-09-24 (Erika J.) | Redaguota: 2018-09-20 (Erika J.)

Susijęs turinys
 Dovanojama katė Vilniuje
 Sulaukė pagalbos: Ramūnėliui reikalinga laikina globa arba namai su galimybe eiti į lauką! Globa rasta:)
 Dovanojama katė Vilniuje
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.42011
 Prieglaudų rss: Kai sėkmė tave palieka... Liūdna Ramūnėlio istorija.
 https://www.youtube.com/watch?v=Jom6tsK3SCEKol
 Sulaukė pagalbos: Kai sėkmė tave palieka... Liūdna Ramūnėlio istorija. Namų globoje. Ačiū Dianai:)
 https://www.youtube.com/watch?v=Jom6tsK3SCE
 Sulaukė pagalbos: Ex-grindinukai! Prašome padėti padengti likusias gydymo, stacionaro ir išlaikymo skolas (Katinukai paimti iš Grindos, visi namų globoje) Skolos padengtos.
 Padovanota katė Vilniuje
 gyvūnas
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.64395
 Padovanota katė Vilniuje
 Padovanota katė Vilniuje
 Padovanota katė Vilniuje
 Suteikta pagalba: Norime ištrūkti iš už grotų. Skubiai reikalinga namų globa katinėliams, ilgai laukiantiems klinikos stacionare (visi namų globoje, ačiū esantiems kartu:)
 Prieglaudų rss: Prašome prisidėti. Gerosios vilties katinėliai – vykdome gelbėjimo operaciją. Reikalinga finansinė parama, globa jau paimtiems, pagalba sugaunant dvi nesterilizuotas kates.
 http://www.mazojiliza.lt
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.37129
 Sulaukė pagalbos: Gerosios vilties katinėliai – vykdome gelbėjimo operaciją. Išgelbėti Sbrina, Tviksas ir Ramūnėlis jau turi namus, skolos padengtos, ačiū visiems padėjusiems.
 http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.36054
 http://gyvunugloba.lt/news.36054
 http://www.gyvunupaieska.lt
 Padovanota katė Vilniuje
 Padovanota katė Vilniuje
 https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
 Padovanota katė Vilniuje
 https://www.facebook.com/priglausk?fref=ts
 https://www.facebook.com/priglausk

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Erika J. (2014-10-03)
Dėkojame Gitanai, +33 lt
Erika J. (2014-10-02)
Ačiū labai Anželikai, +50 lt
Erika J. (2014-09-30)
Ačiū labai Aušrai, +50 lt
Erika J. (2014-09-24)
Labai prašome pastebėti mus. Antoška ir visų keturių pernai gruodžio mėnesį perimtų iš sanitarinės tarnybos katukų namų laukia ilgiausiai.
 
   
Prisijungę (469)
,0.0052,0.0026,0.0011,0.0015 ( + 0.0104) 5.986.13 (+ 0.15)