0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Gyvūnų kolekcionierė! Padėkime jiems, nes patys sau jie padėti negali. Reikalinga finansinė parama ir globa.

ankstesnis

NAUJIENOS 2016.06.02 Visų pirma ačiū labai visoms ir visiems, kas padedate, kas nepamirštate, kas palaikote ir padedate mums bent kiek palengvinti šių įkalintų bėdžių gyvenimą. Apie tai, kaip viskas prasidėjo parašyta apačioje. Bet šiai dienai situacija yra dar prastesnė, tiesiog tragiška. Labai reikia konservukų, reikia vaistų, reikia gydymo daugumai katukų. Nesitikime globos ar namų, bet gal? Gal kas nors galėtumet priimti bent kažkurį vieną, gal??? Mes visuomet laukiame pasiūlymų ir pagalbos, labai prašome padėti mums padėti jiems!!!

Įkeliame juos periodiškai lankančios Danguolės komentarą: "Buvau šiandien pas juos "svečiuose". Bus naujų nuotraukėlių (jau įkelta). Pasigedau kai kurių katukų, jų jau nebepamatysime... Mano numylėtas Hitleris iš didelio milžino visiškai kapituliavęs iki iškūdusio vargetos. Tik vienas šeimininkės numylėtinis " priegula" atrodo drūtas ir storas. Tarp dviejų nematytų aptikau visišką laukinukę, kurią kaupėja bent jau žada paleisti. Ir visišką nabagutę juodą naminukę - ji serga sloga nuo rudens. Katukams kapsi metų kraitis, dauguma iš jų jau be dantų, sausas maistas jau ne visiems įkandamas. Katastrofiškai reikia konservų. Moteriškė nebedirba, iš 200 eurų pensijos nebeišgyvena nei ji, nei katinai. Juolab, kad žmogus mano galintis išmaitinti pusę Karoliniškių benamių - įkyriai lenda maitinti net ten, iš kur kitos šerėjos ją net gena. Moteris šiandien pirmą kartą verkdama prašė - "man nors sausiuko, gal kas sumokėčiau, tik ne iškart, gal 10 eurų duočiau " :((...Žiauru. Pamokslaut galim kiek norim, vėl nesusilaikius atlaužiau velnių, bet... Pripažinkim - niekas nečiumpa būrio bedančių ar laukinių kačių. Todėl vėl drįstu prašyti - padėkite jiems. Jie nekalti, kad atsidūrė po tuo stogu. Bet iš kitos pusės - dabar tai viskas, ką jie turi. Ačiū visiems, kas mūsų nepamirštate!!!"


PRADŽIA 2014m.:

Prieš metus gautas pagalbos prašymas -  senyvo amžiaus moteris nei finansiškai, nei fiziškai nebesugeba pasirūpinti sukauptais gyvūnais (kiek kačių ten tiksliai, net sunku suskaičiuoti, bet maždaug 18-25), visi jie dažniausiai maitinami daržovėmis. Vienas iš jos prižiūrimų katinų buvo eutanazuotas, nes buvo visiškai išsekęs dėl nepriežiūros. Tą pačią dieną paimta jauna katytė , kuriai vėlgi dėl nepriežiūros po sterilizacijos jau antrą kartą tenka skubiai suteikti veterinarinę pagalbą dėl ant pilvo atsiveriančių žaizdų.

Bet katinėlius įmanoma išgelbėti. Moteris atiduotų didžiąja dalį kačių. Dauguma kačių jaukios, tiesiog masėj gyvūnų po truputį laukėjančios. Tačiau reikia nepamiršti, kad katės nenuparazitintos, kai kurios sloguoja, turi regos problemų, šlapinimosi sutrikimų, yra įtartinai liesų ir galbūt turi kitų sveikatos problemų. Gyvūnai beveik visi sterilizuoti/kastruoti. 

Visų pirma reikalinga finansinė parama: maisteliui, antiparazitinėms priemonėms, veterinarinėms paslaugoms ir t.t. Kiekvienas Jūsų paaukotas litas padės palengvinti jų varganą gyvenimą.

Antra, reikalinga laikina globa (jei žadate padėti laikina globa, tačiau kažko nežinote, skambinkite, bendraukime, tikrai padėsime, patarsime, paremsime maisteliu surganizuosime veterinarines paslaugas). Tik palikęs tuos namus gyvūnas bus saugus. Tiesiai iš ten jie kol kas negali būti dovanojami, tad reikalinga globa, kur katinukai galėtų sustiprėti ir pasveikti (dauguma katinų turi kirminų, blusų, erkučių ar kitų sveikatos problemų).

Kai kurie kačiukai jau sulaukė pagalbos, pasveiko ir rado namus, buvo perimti pavienių globėjų ir gyvūnų globos organizacijų. Tikrai galima padėti ir kitiems. Tiesiog reikalinga globa, imant po vieną ar kelis ir dovanojant. Tačiau kol atsiras globa, siekiant, kad likę katinukai nesuvargtų, labai svarbi parama maistui ir antiparazitinėms priemonėms!

Problema didelė, bet įveikiama kartu, juk neįmanoma nusisukti ir pamiršti, leisti jiems nusikamuoti.

Labai laukiama bet kokia pagalba, idėjos, kaip spręsti šią situaciją!

Norėdami paremti finansiškai, pavedime būtinai nurodykite, kad tai „kolekcionierės katukams“. Jeigu turit atliekamo maistelio, kurio galbūt nevalgo Jūsų augintiniai/globotiniai, paskambinkit arba parašykit sms, atvažiuosim paimti bet kurioje vietoje Vilniuje. Ačiū labai iš anksto!

Šaltinio nuoroda: http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.34608
Autorius: Erika J.
Organizacija: „Mažoji Liza“ VšĮ
Svetainė: http://www.mazojiliza.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Mažoji Liza“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302705033
Banko sąsk.: LT 27 7044 0600 0779 9964, Paypal
Naujienos ID: 49863
Peržiūrėjimų skaičius: 14239
Įdėta: 2014-06-20 (Erika J.) | Redaguota: 2018-09-21 (Erika J.)

Susijęs turinys
 Prieglaudų rss: Gyvūnų kolekcionierė! Padėkime jiems, nes patys sau jie padėti negali. Reikalinga finansinė parama ir globa.
 http://www.mazojiliza.lt
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.39218
 http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.34608

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Erika J. (2017-07-05)
Čia liūdna. Šių bėdžių fonde beliko 15eur. Neužteks net vienam maišui sauso maisto. Be jūsų visų pagalbos nebegalėsime daugiau padėti katukams maistu. Labai prašome paramos "kolekcionierės katukams" :(
Erika J. (2017-05-29)
Šių katinėlių vardu dėkojame Daliai už paramą. Ačiū labai labai! Prašome ir kitus geros širdies žmones prisidėti pagal galimybes, katukų daug, maisto reikia pastoviai.
Erika J. (2017-04-24)
Labai prašome paramos kolekcionierės katukams. Surinktų lėšų liko vos vienam kartui nupirkti konservų ir sauso maisto. Norėdami paremti finansiškai, pavedime būtinai nurodykite, kad tai „kolekcionierės katukams“. Jeigu turit atliekamo maistelio, kurio galbūt nevalgo Jūsų augintiniai/globotiniai, paskambinkit arba parašykit sms, atvažiuosim paimti bet kurioje vietoje Vilniuje. Ačiū labai iš anksto!
Erika J. (2017-03-17)
Ačiū Elenai už 25eur! Katukams jau greit vėl pirksime maistą. 
Dagnė (2017-03-04)
Sveiki, šiandien savo globotinę Zuzę padovanojau naujiems šeimininkams. Viena jau yra, dar devyniolika liko. Kuris sekantis? :)
Erika J. (2017-02-22)
Senokai bekomentavau ties šia tema. Jūsų gerumo dėka šiuos katinukus per mėnesį vis dar pasiekia vidutiniškai apie 15 kg įvairaus sauso maisto ir apie 30 (400g ) skardinių konservų. Situacija iš esmės nepasikeitusi, kad kad suprastėjus bobulkos gyvenimo įpročiams, košių ana jau praktiškai nebeverda... Tiek to, neteisim jos, šio puslapio misija - padėt gyvūnams. Juolab, kad visiškai susirgus ir nebegalint išeiti net dviejoms šerėjoms, ši bobulytė dar dalina savo skurdų didelės šeimynos kasnį ir su kiemo katėm... Ačiū, kad padedate daugmaž gelbėti šią situaciją. Surinkti pinigėliai jau ištirpo, be Jūsų pagalbos jau vėl atsidursim pradiniam taške. Mums brangus kiekvienas Jūsų paaukotas centas. Taip pat esam dėkingi ir už padovanotą maistą, jeigu kam taip patogiau. Nereikia brangaus super premium klasės gardėsių. Esam labai dėkingi už maistą, kuris tiesiog tinka katėms.
Erika J. (2016-10-19)
Labai ačiū Elenai ir Monikai už paramą šiems bėdžiams!
Modeliukas (2016-10-14)
Katytė Zuzė reklamuojama jau daugiau, nei metus, tik, matyt, ssvo žmogaus vis dar nesuranda :(.
Jovita (2016-10-13)
Katyte Zuze (17 foto) yra mano drauges namu globoje, sveika, garazi, drovi bet socializuojasi puikiai. Manau greitu laiku galima bus ieskoti nuolatiniu namuciu. Butu nuostabu jei galetume kazkaip bendromis jegomis istraukti bent kelis katukus is ten......
Modeliukas (2016-10-13)
Liūdna situacija, neperdėsiu nė kiek - be prošvaisčių. Norėjom vieną iš katyčių fotografuot dovanojimui, bet pagydyta netruko vėl susirgti... Vėl laukia gydymas. Be to , Bagyrai labai reikia naikinti ausų erkutes, tiesiog tragedija, nabagutė krato ir krato erkių veiklos produktais užkištas ausytes... Reikalingi brangus Stronhol preparatas, po mėnesio būtinai reikia pakartoti. Plius kolekcionierė ėmėsi prie visų kitų kieme maitinti dar vienos susirgusios, ko gero, jau ir nelabai pasveiksiančios, šerėjos katukus... O jų būrys nemenkas.. Žinoma, iškart nuriekiamas kasnis nuo esančių namie. Skardinė konservų dalijasi maždaug 14 galvų... Viso pasaulio nebeišgelbėt, tiesiog labai prašau kiek tai yra įmanoma, padėti tiems, kurie tame bute, juk jie nekalti, kad juos priglaudė žmogus, neturintis nei finansų, nei galimybių. Jie neturi galimybės nė praeivio kasnio paprašyti.. Tik kad ant galvos nelyja. Labai ačiū visiems, kas atsiliepiate į šį pagalbos prašymą. Iš anksto ačiū Valentinai iš ankasto - rytoj pat Jūsų atgabentas maistelis pasieks katukus.
Erika J. (2016-10-13)
Sveiki, Jovita. Situacija prasta, niekam nereikia nehaunų ir ligotų katinėlių. Gydome ir nuvežame maistuko tik padedančių žmonių dėka. Ačiū visiems, kam rūpi.
Erika J. (2016-10-13)
Labai ačiū p.Valentinai, rytoj katinėliams nukeliaus 24 skardinės vokiško Catessy maistuko :)
Jovita (2016-10-12)
Sveiki, kokia situacija su sitais katineliais? Gal yra kokiu naujienu? Kiek katyciu pavyko surasti laikina globa?
Erika J. (2016-07-23)
Ech, kaip smagu ir gera, kuomet žinom, kad šie meilukai Jūsų visų dėka užmiega sočiai prikimštais pilvukais :). Katukams atkeliavo maišas Joseros, 44 skardinės konservų ir didelė dėžė įvairaus Jūsų dovanoto maistuko. Daug čia bepridursi - kai pilvukai sotūs, tai ir ačiū linksmesnis gaunasi :). Katytė Bagyra pasveiko ir greitu laiku keliaus fotosesijon :)
Erika J. (2016-06-08)
Šiandien nupirkta ir pristatyta 30kg sauso maistuko ir 60 dėžučių konservų iš TPhilips parduotuvės. Išleidome 64eur, liko 71. Visus galinčius ir norinčius prisidėti kviečiame tai padaryti. Kad ir vienas kilogramas sauso maistelio, kad ir viena dežutė ar pakelis konservuko, viskas yra didelė pagalba. Dėkojame visiems palaikantiems!
Erika J. (2016-06-07)
Labai ačiū Eglei, +10eur. Katytei Bagyrai paimti vaistai klinikoje, pradėtas gydymo kursas.
Erika J. (2016-06-03)
Ačiū labai Rūtai, +25eur
Erika J. (2016-06-02)
Dėkojame Arminui, +10eur
Erika J. (2016-06-02)
NAUJIENOS 2016.06.02 Visų pirma ačiū labai visoms ir visiems, kas padedate, kas nepamirštate, kas palaikote ir padedate mums bent kiek palengvinti šių įkalintų bėdžių gyvenimą. Apie tai, kaip viskas prasidėjo parašyta apačioje. Bet šiai dienai situacija yra dar prastesnė, tiesiog tragiška. Labai reikia konservukų, reikia vaistų, reikia gydymo daugumai katukų. Nesitikime globos ar namų, bet gal? Gal kas nors galėtumet priimti bent kažkurį vieną, gal??? Mes visuomet laukiame pasiūlymų ir pagalbos, labai prašome padėti mums padėti jiems!!! Įkeliame juos periodiškai lankančios Danguolės komentarą: "Buvau šiandien pas juos "svečiuose". Bus naujų nuotraukėlių (jau įkelta). Pasigedau kai kurių katukų, jų jau nebepamatysime... Mano numylėtas Hitleris iš didelio milžino visiškai kapituliavęs iki iškūdusio vargetos. Tik vienas šeimininkės numylėtinis " priegula" atrodo drūtas ir storas. Tarp dviejų nematytų aptikau visišką laukinukę, kurią kaupėja bent jau žada paleisti. Ir visišką nabagutę juodą naminukę - ji serga sloga nuo rudens. Katukams kapsi metų kraitis, dauguma iš jų jau be dantų, sausas maistas jau ne visiems įkandamas. Katastrofiškai reikia konservų. Moteriškė nebedirba, iš 200 eurų pensijos nebeišgyvena nei ji, nei katinai. Juolab, kad žmogus mano galintis išmaitinti pusę Karoliniškių benamių - įkyriai lenda maitinti net ten, iš kur kitos šerėjos ją net gena. Moteris šiandien pirmą kartą verkdama prašė - "man nors sausiuko, gal kas sumokėčiau, tik ne iškart, gal 10 eurų duočiau " :((...Žiauru. Pamokslaut galim kiek norim, vėl nesusilaikius atlaužiau velnių, bet... Pripažinkim - niekas nečiumpa būrio bedančių ar laukinių kačių. Todėl vėl drįstu prašyti - padėkite jiems. Jie nekalti, kad atsidūrė po tuo stogu. Bet iš kitos pusės - dabar tai viskas, ką jie turi. Ačiū visiems, kas mūsų nepamirštate!!!"
Erika J. (2016-05-31)
Katinėlių vardu mes su Danguole dėkojame taip greit sureagavusioms į prašymą Daliai, Jolitai ir Viktorijai, viso gavome 90eur. Užteks ir sausam maistukui ir konservukams. Dauguma iš ten esančių katukų neturi dantų, šlapią maistą jiems lengviau sukramtyti. AČIŪ LABAI!
Erika J. (2016-05-30)
Šių nabagų fonde neturime nei cento, laikas bėga, katukai valgo, maistukas eina į pabaigą. Labai labai prašome prisidėti!
Erika J. (2016-04-07)
Ačiū labai Daliai, katukų fondas papildytas ir mes jau turime vienam maišui sauso maistuko!!!
Erika J. (2016-04-03)
Šių nabagų "fonde" turėjome prikaupę 37eur. Užvakar nupirkta 40vnt. konservukų ir 10kg sauso Josera Classic maistelio. Nebeliko nei euro, nuvežto maisto užteks maždaug mėnesiui. Labai prašome nepalikti jų, prašome prisidėti bent po nedaug.
Erika J. (2016-03-03)
Šių katinėlių vardu dėkojame Daliai už paramą. Ačiū labai labai!
Erika J. (2016-02-29)
Vakar pristatyta 30kg sauso Josera Classic maistelio, 40vnt. konservų ir 30 cestal tablečių. Dėkojame už pagalbą šiems varguoliams.
Erika J. (2016-02-19)
T.Philipse nupirkta 40konservų, užsakyti 3 Josera Classic po 10kg, užsakyti 30 cestal tabletės. Kitos savaitės pradžioje viską nuvešime. Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū, kad pagaliau juos pastebėjote!!
Erika J. (2016-02-17)
Labai ačiū Rūtai, kuri tiek metų mus palaiko ir padeda! Katinėliams gavome dar 25eur. Pasitarėm su Danguole, kad pirksim dar tabletes nukirminimui, laikas katukams išsivalyti nuo parazitų. Šiai dienai surinkta net 115eur. Pirksime Josera Classic 30kg ir 30cestal tablečių. Pinigų liks dar ir konservams. Ačiū labai labai!!
Erika J. (2016-02-15)
Širdingai dėkojame p.Veronikai už paramą šiems bėdžiams. Pasitarsime su Danguole, gal galima bus nupirkti konservų arba kruopų ir strimėlių košėms virti. AČIŪ labai! 
Erika J. (2016-02-13)
Skubame dalintis naujienomis ir dėkoti už dosnumą Elenai, Veronikai ir Birutei. Šiems katukams turime surinkę net 60eur, tai yra daugiau nei 3 maišai sauso Josera Classic maistuko. AČIŪ!
Erika J. (2016-02-09)
Labai prašome paramos maistukui, šiems katukams nereikia kažkokio ypatingo brangaus maisto, jie nėra išrankūs. Josera Classic 10kg kaina yra apie 20eur. Labai tikimes, kad atsiras žmonių, neabejongų šių bėdžių likimams.
Erika J. (2014-11-06)
Labai prašome prisidėti čia, pradžia buvo nebloga, o dabar visi pamiršo šiuos katulius :(
Erika J. (2014-09-01)
Būtume labai dėkingi, jei visi, kas turite galimybę, paplatintumet savo FB. Katulių daug, norėti valgyti nenustos. Ačiū iš anksto ir Organizacijoms!
Erika J. (2014-08-08)
Du maišai Josera Classic po 10kg vakar pasiekė katulius, širdingai dėkojame padedantiems!!!!
Erika J. (2014-07-29)
Labai dėkojame Rūtai už paramą 100 Lt. Turėjome rezerve dar 30 Lt iš Dalios, taigi gaunasi net du dideli maišai Josera Classic, šią savaitę bus nupirkta ir nuvežta katukams. AČIŪ!!!
Erika J. (2014-07-22)
Tik mus palaikančių ir mums padedančių žmonių dėka. AČIŪ!
RutaZ (2014-07-22)
Jus geriausiai žinot kam labiausiai reikia.Ačiu kad gelbėjat.
Erika J. (2014-07-22)
Ačiū labai, Rūta. Jeigu leisite, Jūsų paramą panaudosime maistui šiems katuliams. Tuomet gautusi net du maišai Joseros, tai reiškia, kad beveik mėnėsiui būtų ramu bent su sausu maisteliu.
RutaZ (2014-07-22)
Erika ryt pervesiu 100lt 'emergency' reikalams.Dabar neprieinu prie banko.
Erika J. (2014-07-22)
Prašome padėti čia, turime Dalios M. 30 Lt paramos, dar tiek pat ir galėtume nupirkti šiems vargeliams Joseros Classic 10 kg. Prisidėkite, kas galit, bent po lašą.
Erika J. (2014-06-20)
Atsiliepė mūsų Kasios šeimynos globėja ir Bagio šeimininkė Eglė. Savaitgalį gausim kažkiek sausiuko „Nature's protection“ ir Whiskas konservų. Ačiū labai. Paplatinkite, prašom, šią naujieną, o gal atsiras dar galinčių ir norinčių padėti.
Erika J. (2014-06-20)
Įkeliu pagalbos prašymą, vilties mažai, bet vistiek verta pabandyti. Komentarų sename prašyme niekas nepastebi, o man baisu, kad vieną dieną situacija gali pablogėti, ir negalėsim aprūpinti jų kad ir prastos kokybės maisteliu. Žmonės, atkreipkit dėmėsį, gal turit atliekamo maistelio, kurio galbūt nevalgo Jūsų augintiniai/globotiniai, paskambinkit arba parašykit sms, atvažiuosim paimti bet kurioje vietoje Vilniuje. Ačiū labai iš anksto!
 
   
Prisijungę (331)
,0.0009,0.0013,0.0015,0.0012 ( + 0.0049) 0.840.93 (+ 0.09)