0.01
 
  Meniu
kitas

Organizacijos naujienos:   Daryti gerus darbus galima jau dabar!

ankstesnis

Naujųjų Metų išvakarėse dažnas pasižada padaryti ką nors gera. Tokio, kas aiškia riba skirtų vakar ir šiandien. Senuosius ir naujuosius metus. Pradėti mokytis prancūzų kalbos. Padėti mamai ar žmonai rūpintis buitimi. Mesti rūkyti. Įsigyti šunį ir leistis su juo į ilgus pasivaikščiojimus gryname ore. Dalis pažadų taip ir lieka neištesėti. Dalis pragyvuoja vos kelias dienas. Mes tesėjome! 2012 m. sausio 2 d. įkurta viešoji įstaiga „Mažoji Liza“.

„Mažoji Liza“ – beglobiais šunimis ir katėmis besirūpinanti nedidukė entuziastų komanda. Be specialių patalpų gyvūnėliams priglausti (visi globotiniai apgyvendinami globėjų namuose). Be didelio būrio pagalbininkų. Be pastovaus valstybės finansavimo. Su dideliu noru dalinti meilę ir rūpestį tiems, kurie, prieš daugelį amžių prijaukinti žmogaus, nebegali be jo išgyventi! Su tikėjimu, kad gyvūnėliai nenusipelnė patirti alkį, baimę ir skausmą! Su tikslu padaryti viską, kad kuo didesnis beglobių skaičius taptų kažkieno mylimais ir svarbiais šeimos nariais! Per dvejus veiklos metus „Mažoji Liza“ surado namus 367 šunims ir katėms. Kas antrą dieną – vienam!

Ar tai daug? Spręsk pats. Žinok: beveik kiekvienas globotinis buvo gydytas nuo pačių įvairiausių ligų ir traumų, išsekimo, kokį sukelia ilgalaikis badas, parazitų, sterilizuotas, nes tikrai nenorime, kad beglobių gyvūnų gretos gausėtų. Jos ir taip daug gausesnės nei Tau atrodo. Mes tai tikrai žinome. Todėl sakome ir Tau.

Beglobių gyvūnų gelbėjimas nėra pramoga. Tai sunkus kasdienis darbas, lydimas ne vien džiaugsmo, kai padedame dar vienam pasmerktajam. Mūsų veiklos palydovai – ir skausmas, ir ašaros. Skausmas, kai pagalbos šaukiamasi per vėlai. Ašaros, kai taip ir nepavyksta išgydyti, išslaugyti mirtina liga sergančio ar labai sunkiai sužaloto šunelio ar katinėlio. Iškentę netekties skausmą, nusibraukę ašaras, skubame padėti dar vienam nelaimėliui. Tikimės, kad dar nebus per vėlu.

Beglobių gyvūnų gelbėjimas tai – ne tik mūsų laikas, jėgos ir emocijos. Tai ir lėšos, be kurių neįstengtume sumokėti veterinarams už vaistus ir procedūras, negalėtume gyvūnėlių maitinti ne atliekomis, o tinkamu maistu, aprūpinti globėjų reikalingu inventoriumi. Mums padeda būrys gerų žmonių – daiktais,  maistu, medikamentais, piniginėmis aukomis. Gal ir Tu nori padėti beglobiams gyvūnams?

Tu gali tai padaryti neišleisdamas nei lito. Skirk 2% savo sumokėto pajamų mokesčio, užpildydamas spec. formą. Užtruksi tik keletą minučių, bet galbūt išgelbėsi net keletą gyvybių. Geriems darbams daryti visai nebūtina laukti Naujųjų Metų šventės. Padaryk tai jau dabar ir galėsi pagrįstai savimi didžiuotis – esi neabejingas! Tu stengiesi, kad pasaulis taptų geresnis!

Jei jau skyrei ar ketini skirti savo paramą kažkam kitam, būsime dėkingi, jei apie mus papasakosi savo giminėms, draugams, pažįstamiems.


Rekvizitai paramai:

VšĮ Mažoji Liza

Registracijos adresas: Rygos g. 42-47, Vilnius

Įstaigos kodas: 302705033

Banko sąsk.: LT 27 7044 0600 0779 9964,

Seb bankas

Daugiau informacijos galite rasti internete www.mazojiliza.lt arba el. paštu info@mazojiliza.lt  bei telefonu +37060014377

Autorius: Erika J.
Organizacija: „Mažoji Liza“ VšĮ
Svetainė: http://www.mazojiliza.lt, Facebook
Naujienos ID: 43949
Peržiūrėjimų skaičius: 3960
Išsisaugojo šią naujieną: 1
Įdėta: 2014-03-31 (Erika J.) | Redaguota: 2018-09-20 (Erika J.)

Susijęs turinys
 http://www.mazojiliza.lt

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (294)
,0.0021,0.0022,0.0016,0.0016 ( + 0.0075) 0.410.55 (+ 0.15)