0.04
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Tarp stingdančio speigo ir mirtimi alsuojančių variklių (prašome finansinės paramos Styvui ir Troliui)

ankstesnis
2015-04-03 Ir vėl mūsų Troliukui ataugo burnoje atauga, kurią vėl reikia šalinti, Troliuko laukia vėl vizitas pas veterinarą, ir vėl mes prašome Jūsų pagalbos piniginėmis aukomis, kad kartu galėtume pagelbėti sergančiam Troliukui. Padėkite Troliukui pasveikti. Troliui reikės operacijos, tyrimų ir ataugos histologinio ištyrimo ir tolimesnio gydymo. Tad suma gali susidaryti nemaža. Iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą! Ačiū! Pavedime nurodykite "Troliukui".

2015-01-29
Trolis šiandien išoperuotas, atauga pašalinta, kraujo tyrimai normoje, klinikoje likome skolingi 105 Lt. Širdingai dėkojame rūpestingai globejai Kristinai už tai, kad rūpinasi Troliuku, kol jis ras naujus pastovius namučius.

2014-05-14
Mūsų mažajam Troliukui nustatyta autoimuninė liga, tenka dažnai lankytis pas veterinarus, kas tris savaites turim leisti vaistus ir stebėti.  O vakar Troliui buvo atlikta neišvengiama operacija, nes dėl autoimunines ligos burnoje užaugo neaiški atauga (5 foto), sukelianti jam skausmą valgant bei burnos ertmės pastovius uždegimus, dėl kurių vis atsiranda burnoje žaizdelių. Po šios operacijos laukia kursas antibiotikų. Kraujo tyrimu rodikliai pakankamai geri, tikimes, kad tai geras ženklas, o dabar Troliukas ilsisi namie, toliau stebim jo būklę. Tikimes ir stengiames jam padeti, kaip tik galime, ir laikome kumsčius, kad jis pagaliau pasveiktų, juk jis dar toks mažutis, o jau tiek teko jam išgyventi. Po savaitės vėl bėgsim pasirodyti vet. gydytojui. Esam labai dėkingi jo rūpestingai globėjai Kristinai, kuri tiek laiko ir meilės skiria šiam nuostabiam mažyliui. Troliukas prašo Jūsų visų palaikymo ir paramos, nes už paskutinių mėnėsių apsilankymus ir procedūras vet.klinikoje turim susikaupusią skola 169 Lt.


Pradžia:
Gyvūnų globėjai beveik visuomet priversti spręsti dilemą, rinktis, kuriam beglobiukui pagalbos reikia skubiau – namų netekusiam „sofinukui“, nuo siaubo išplėstomis akytėmis besidairančiam po jam visiškai nepažįstamą „laukinį“ pasaulį, ar mokančiam prisitaikyti, žmogumi nepasitikinčiam, tačiau vis tiek nuolatiniame pavojuje gyvenančiam laikinukui. Beveik hamletiškas klausimas - „būti ar nebūti“. Kartais atsakymas ateina akimirksniu, nes uždelsus teliks tik vienas žodis – „nebėra“...

Styvas ir Trolis, du juodbalčiai jauni katinėliai, buvo pastebėti itin nepalankioje net ir atsargiems laukinukams vietoje – transporto įmonės teritorijoje. Ten, kur daugeliui terūpi kontraktai, prekių pristatymo terminai, „furistų“ darbo grafikai, sąskaitos-faktūros, o ne du niekieno gyvūnėliai. Taip jie ir gyveno. Bėgiodami po sandėlius ir periodiškai „įjungdami“ signalizaciją, kas kėlė įmonės vadovų nepasitenkinimą. Vis įlįsdami į dar šiltus vilkikų variklius. Juk norisi rasti šiltą kampelį. Vilkikų vairuotojai į tokius kaimynus reagavo nevienodai – vieni pavaišindavo iš namų atsineštu sumuštiniu, kiti gi vydavo tolyn, šūkaudami „Škac
! Dinkit iš čia!“ Nepaisant to, Styvas ir Trolis vis grįždavo prie vilkikų, kurie bene vieninteliai atšiauriame katinėliams pasaulyje skleidė tikrų tikriausią šilumą. Sušildavo ten savo liesus kūnelius ir išlįsdavo, maisto kąsnelio aromato suvilioti, purvini, tepaluoti. Tikrų tikriausi „monteriai“.
Sausio viduryje stojus dar neregėtiems šią žiemą šalčiams tapo visiškai aišku: arba katinėliai virs faršu besisukančiame užvesto vilkiko variklyje, arba mirtinai sušals, arba bus tiesiog nugalabyti jų matyti ir girdėti nepageidaujančios įmonės vadovybės nurodymu. Todėl akivaizdu tapo tai, ką jau senokai nujautėme: jei „būti“, laukti negalima nei akimirkos. Priešingu atveju...

Taip „Mažosios Lizos“ globon ir pateko Styvas su Troliu. „Neveislinės“ išorės. Nelabai patiklūs. Bet turintys tokią pat teisę gyventi, kaip ir tie, pretenduojantys į „The best cat in show“ apdovanojimus ar bent jau susižavėjusius šūksnius „Koks gražus!”. Sugraibėme Styvą su Troliu bemaž iš po vilkiko ratų, neturėdami nei plano, kur juos talpinti, nei lėšų jiems išlaikyti. Argi galėjome galvoti apie pinigus, kai žaibiškai turėjome apsispręsti “būti”?!

Šiuo metu Styvui ir Troliui išleidome tikrai įspūdingą sumą (Styvo stacionaras, procedūros, kastracija; Trolio procedūros), o dar laukia skiepai, Trolio kastracija. Ir dar negalime dėti taško, nes abiejų katinėlių globa dar tikrai užsitęs, globėjus aprūpiname maisteliu ir kraiku. Tad norime Jūsų labai labai paprašyti paremti šiuos juodbalčiukus. Nei nedrįstame tikėtis surinkti visą išleistą sumą. Bet privalome pabandyti Jūsų geros valios ir jautrių širdžių dėka susigrąžinti bent jos dalį. Juk kas žino, ar jau rytoj vėl nesusidursime su klausimu “būti ar nebūti?”, į kurį atsakyti turėsime nedelsiant.

Ačiū Jums! Skirdami paramą, mokėjimo paskirtyje nurodykite „Styvui ir Troliui“.

Jei tik galite padėti (suteikti globą arba namus visam laikui), skambinkite tel. 8-600-14377 (Vilnius) (jei nekeliame, rašykite žinutę).

Autorius: Erika J.
Organizacija: „Mažoji Liza“ VšĮ
Svetainė: http://www.mazojiliza.lt, Facebook
Naujienos ID: 40599
Peržiūrėjimų skaičius: 6477
Įdėta: 2014-02-11 (Erika J.) | Redaguota: 2018-09-21 (Erika J.)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Erika J. (2016-12-16)
Širdingai dėkojame Jurgitai, padengusiai Trolio operacijos skolą!!
Erika J. (2015-04-27)
Dėkojame Juditai Č. už paramą Troliui ir Styvui. Katinukai sako Ačiūūū!
Zaliuke (2015-04-21)
tai ačiū Jums! Jus darote nuostabų darbą!!!
Erika J. (2015-04-21)
Labai didelis Dėkui NATALIJAI LUKAUSKIENEI už paramą Troliui ir Styvui. Katinukai sako Ačiūūū!
Kristina (2015-04-03)
Ir vėl mūsų Troliukui ataugo burnoje atauga, kurią vėl reikia šalinti, Troliuko laukia vėl vizitas pas veterinarą, ir vėl mes prašome Jūsų pagalbos piniginėmis aukomis, kad kartu galėtume pagelbėti segančiam Troliukui. Padėkite Troliukui pasveikti. Troliui reikės operacijos, tyrimų ir ataugos histologinio ištyrimo ir tolimesnio gydymo. Tad suma gali susidaryti nemaža.Iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą! Ačiū!
Erika J. (2015-01-29)
2015-01-29 Trolis šiandien išoperuotas, atauga pašalinta, kraujo tyrimai normoje, klinikoje likome skolingi 105 Lt. Širdingai dėkojame rūpestingai globejai Kristinai už tai, kad rūpinasi Troliuku, kol jis ras naujus pastovius namučius.
LauraV (2015-01-01)
Dėkui Monikai, kurios dėka dengiama dalis šios senos skolos. Ačiū!
Erika J. (2014-09-16)
Trolį reikės operuoti, atauga vėl atsirado :(
Erika J. (2014-05-14)
Mūsų mažajam Troliukui nustatyta autoimuninė liga, tenka dažnai lankytis pas veterinarus, kas tris savaites turim leisti vaistus ir stebėti. O vakar Troliui buvo atlikta neišvengiama operacija, nes dėl autoimunines ligos burnoje užaugo neaiški atauga (5 foto), sukelianti jam skausmą valgant bei burnos ertmės pastovius uždegimus, dėl kurių vis atsiranda burnoje žaizdelių. Po šios operacijos laukia kursas antibiotikų. Kraujo tyrimu rodikliai pakankamai geri, tikimes, kad tai geras ženklas, o dabar Troliukas ilsisi namie, toliau stebim jo būklę. Tikimes ir stengiames jam padeti, kaip tik galime, ir laikome kumsčius, kad jis pagaliau pasveiktų, juk jis dar toks mažutis, o jau tiek teko jam išgyventi. Po savaitės vėl bėgsim pasirodyti vet. gydytojui. Esam labai dėkingi jo rūpestingai globėjai Kristinai, kuri tiek laiko ir meilės skiria šiam nuostabiam mažyliui. Troliukas prašo Jūsų visų palaikymo ir paramos, nes už paskutinių mėnėsių apsilankymus ir procedūras vet.klinikoje turim susikaupusią skola 169 Lt.
Erika J. (2014-03-25)
Ačiū labai Daivai už Styvo naujas nuostabias foto (šiandien pasistengsiu spėti ir įkelti). Taip pat ačiū labai Kristinai, kuri pati sirgdama lėkė su Troliu į kliniką, mažiui sustreikavo sveikata, patinę limfmazgiai, suleisti vaistai, stebimas. Klinikoje likome skolingi 50 Lt, būsim dėkingi už paramą.
Erika J. (2014-02-26)
Labai ačiū Daliai ir Marikai už paramą Styvui ir Troliui.
Daiva.raziunaitebukauskiene (2014-02-11)
Styvas gana ispudingas katinas - savo didumu. Beda tik ta, kad jis globoj pas mano mama, o ji bijo ji isleisti is narvo. Aisku, gal ir gali kilti kazkokiu problemu, bet as bent jau bandyciau, greiciausiai katinelis kuriam laikui isispraustu kazkur i kampa, bet tikrai matosi, kad prijaukinamas katinelis. Dabar gi jis visa laika ne tik kad narve, bet net is bokso neislenda
Erika J. (2014-02-11)
Naktim rašomi prašymų tekstai, nes dieną tam tiesiog fiziškai neturime laiko, ir vistiek labai veluojame, šiem dviem pagalba buvo suteikta dar sausio mėnesį per didžiuosius šalčius. Labai prašome nepraeiti pro šalį, užsukti ir susipažinti su šių dviejų bedaliukų istorija. Dėkojame, kad esate su mumis.
 
   
Prisijungę (395)
,0.0007,0.0012,0.0013,0.0012 ( + 0.0044) 0.760.95 (+ 0.19)